Spływ Polonia Technika na rzece Delaware PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 04 październik 2010
Tradycyjnie już, jak w latach ubiegłych Stowarzyszenie Inżynierów Polskich w Ameryce – Polonia Technica zorganizowało spływ, wartko płynąca rzeką Delaware, dla osób preferujących aktywny wypoczynek, świeże powietrze, dobra zabawę oraz rzeczowa dyskusji.
 
Tego roku spora grupa uczestników w ilości 56 osób postanowiła z uśmiechem, śpiewem i dobrym humorem, którego nie potrafił zepsuć nawet padający podczas spływu deszcz, płynąc na pontonach, kajakach oraz canoe z wartkim nurtem rzeki.
 
Po przeszło trzech godzinach aktywnego spływu w kroplach deszczu, jak by na życzenie i ku uciesze wielu uczestników, zaświeciło słoneczko aby osuszyć zmokniętą odzież. Było ciepło, wesoło, a przy płonącym ognisku i słonecznej pogodzie, pieczone kiełbaski, ciasta, rożne napoje i inne smakołyki smakowały wszystkim wybornie. Dobra atmosfera towarzyszyła nam przy ognisku w trakcie ciekawych rozmów i dyskusji, jak również w powrotnej drodze do domu. Zostały zawiązane nowe znajomości i przyjaźnie, które miejmy nadzieje zaowocują w przyszłości wspólnymi imprezami.
 
Serdecznie dziękuję wszystkim za odział w spływie oraz wyśmienita zabawę a w szczególności pragnę podziękować głównemu organizatorowi i naszemu drogiemu Seniorowi Chesterowi Tobiasz za wspólne zorganizowanie imprezy. Zapraszam do oglądania fotografii z naszego spływu i udziału w następnych imprezach organizowanych przez PT, tym bardziej, ze zbliżamy się do obchodów jubileuszu 70-lecia naszej organizacji, które odbędą się w maju 2011 roku.
 
Sprawozdanie przygotował: Ryszard Bak
 
 
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 04 październik 2010 )
< Poprzedni   Następny >

Znajdź na portalu...

Nasi sponsorzy

Advertisement

Członkowie PT...

Dla członków Polonia Technica:
Wypełnij formę aby otrzymać dostęp