Teraz jest Pn sty 22, 2018 7:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC - 5

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Temat:
PostNapisane: Pt wrz 30, 2005 3:14 pm 
Nowicjusz

Na terenie NYC znajduje sie duzo uczelni technicznych w ktorych obecnie uczy sie bardzo duzo polakow. Dlaczego nie ma promocji waszej organizacji na ich terenie? oraz przykry brak dostepu do inframcji pormujacej stupedia dla tej grupy ?????

ANia

Temat:
PostNapisane: Wt paź 16, 2007 7:58 pm 
Użytkownik

Setia napisał(a):
Na terenie NYC znajduje sie duzo uczelni technicznych w ktorych obecnie uczy sie bardzo duzo polakow. Dlaczego nie ma promocji waszej organizacji na ich terenie? oraz przykry brak dostepu do inframcji pormujacej stupedia dla tej grupy ?????

ANia

No, wlasnie?... A ja zadam jeszce jedno pytanie: dlaczego nikt z Wladz Szanownej Organziacji nei pofatygowal sie aby odpowiedziec na to pytanie? Nie pofatygowal sie PZREZ 2 LATA!!! Cytuje date postu: "Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 2:14 pm"

A na pytanie jest odpowiedz: Bo studenci nie maja czlonkow wprowadzajacych".

Temat:
PostNapisane: Śr paź 17, 2007 11:11 pm 
Ekspert

Wladze nie odpowiedzialy, bo wladze tu nei zagladaja. Forum nie sluzy wladzom organizacji, bo one forum olewaja. Nie sluzy tez czlonkom, bo wymieraja. Nie sluzy rowniez osobom z zewnatrz, bo jak sie rozejrza, co sie tu dzieje (a raczej - nie dzieje) to odplywaja w cyberprzestrzen.

Temat:
PostNapisane: Cz paź 18, 2007 7:30 am 
Użytkownik

elzbieta napisał(a):
Wladze nie odpowiedzialy, bo wladze tu nei zagladaja. Forum nie sluzy wladzom organizacji, bo one forum olewaja. Nie sluzy tez czlonkom, bo wymieraja. Nie sluzy rowniez osobom z zewnatrz, bo jak sie rozejrza, co sie tu dzieje (a raczej - nie dzieje) to odplywaja w cyberprzestrzen.

Wydaje mi sie ze Wladze Organizacji osiagnely stan Perfekcyjnego Parkinsonizmu (Prawo Parkinsona: "Kazda organizacja osiaga poziom w ktorym odcina kontakty ze swiatem zewnetrznym i zajmuje sie wylacznie swymi wewnetrznymi sprawami")

Jak rozniez rozumiem dlaczego ogranicza sie doplyw nowych czlonkow: nowi czlonkowie, zwlaszcza w duzej ilosci i zwlaszcza nie Z Towarzystwa mogliby zaczac zglaszac reklamacje do do marazmu Zarzadu.

Temat:
PostNapisane: Cz paź 18, 2007 8:08 am 
Guru

Chciałbym odpowiedzieć, ale sam nie wydolę... :shock:

A niestety, pomocy się nie spodziewam.

Zachęcam z całą siłą do wstępowania.
Szykują się nowe inicjatywy w Nowym Jorku. Będą to głównie prelekcje, więcej informacji już wkrótce na forum. Zawsze potrzebujemy ludzi z ciekawymi tematami, którzy mogliby je zaprezentować. Tą część działalności koordynuje z tego forum Kabanos...
Ja zapraszam również do działalności "wirtualnej", takiej jaką ja staram się prowadzić. Zachęcam do publikacji artykułów, postów, etc. Jeżeli są jakieś pomysły na rozszerzenie naszego portalu, to proszę o kontakt ze mną, a ja postaram się stworzyć warunki do ich zrealizowania.

Blog: blog.linuxblast.com
Photos: gallery.linuxblast.com

Temat:
PostNapisane: Cz paź 18, 2007 2:34 pm 
Użytkownik

piotr napisał(a):
Ja zapraszam również do działalności "wirtualnej", takiej jaką ja staram się prowadzić. Zachęcam do publikacji artykułów, postów, etc.

To jest niestety problem "kury i jajka". Jaki jest sens publikowania artykulow, postow etc. ktorych nikt nie bedzie czytal? Na forum organizacji o ktorej nikt nie wie?

Kolejnosc powinan byc odwrotna - tak jak w przypadku Forum Poradnika Sukces: Poradnik byl znany od lat, wiec wiesc o Forum rozeszla sie dosyc szybko. Odwrotnie sie nie da - przyklad Forum Nasze Milwaukee ktore po roku dzialalnosci ma z 50 niekatywnych czlonkow i na ktorym pisuje tylko admin.

Najpierw tzreba rozreklamowac organziacje, a potem Forum, a nie odwrotnie.

Temat:
PostNapisane: Cz paź 18, 2007 9:38 pm 
Ekspert

Sprostowanie. Forum Milwaukee
http://forum.naszemilwaukee.com/index.php
po roku dzialania ma 11 czlonkow, w tym mnie, A.L.-a i Piotra, ktorzy wpadlismy na troche, bo popatrzec. A.L. mieszka niedaleko Milwaukee, wiec chcial pomoc w rozkreceniu sasiedzkiego forum, ale mu juz przeszlo.

Temat:
PostNapisane: Cz paź 18, 2007 9:51 pm 
Użytkownik

elzbieta napisał(a):
Sprostowanie. Forum Milwaukee
http://forum.naszemilwaukee.com/index.php
po roku dzialania ma 11 czlonkow, w tym mnie, A.L.-a i Piotra, ktorzy wpadlismy na troche, bo popatrzec. A.L. mieszka niedaleko Milwaukee, wiec chcial pomoc w rozkreceniu sasiedzkiego forum, ale mu juz przeszlo.

Rzeczywiscie, cytowalem z pamieci. Przestalem pisac bo w koncu, po co i dla kogo?...

Temat:
PostNapisane: Pt paź 19, 2007 7:25 am 
Guru

Muszę się przyznać, że jak forum PT zaczynało działalność, to w "realu" działo się dużo więcej. Ja też byłem w okolicy, a teraz mogę pomagać tylko wirtualnie.

Temat:
PostNapisane: N paź 21, 2007 10:47 pm 
Ekspert

A.L. napisał(a):
Przestalem pisac bo w koncu, po co i dla kogo?...

Dla ponad 400,000 Polakow w Wisconsin
Patrz
http://www.poradniksukces.com/jmainp/in ... &Itemid=73

Temat:
PostNapisane: N paź 21, 2007 11:42 pm 
Użytkownik

elzbieta napisał(a):
A.L. napisał(a):
Przestalem pisac bo w koncu, po co i dla kogo?...

Dla ponad 400,000 Polakow w Wisconsin
Patrz
http://www.poradniksukces.com/jmainp/in ... &Itemid=73

Niestety, ale ci Polacy nie czytaja Forum. Czytuje je tylko admin. A ja owszem, moge brac udzial w DYSKUSJI, ale nie jestem DZIENNIKARZEM.

A pisanie w rodzaju "gadal dziad do obrazu" specjalnie nie nie bawi...

Zreszta, podobnie wyglada Forum P.T.... A lak probowalem cos pisac, to zaraz Starzy Dzialacze przypieli mi etykietke "trolla". Niech sie bawia sami...

Temat:
PostNapisane: Pn paź 22, 2007 6:28 am 
Guru

Ja bym się etykietami nie przejmował... natomiast proponuje "działalność"; najlepiej wybrać sobie działkę i zacząć kręcić, bo inaczej mamy tylko typowe polskie narzekanie, którego na Internecie (i w realu) jest bardzo dużo, tylko że efekty marne.

Temat: Re: propozyje/Uwagi dla Zarzadu
PostNapisane: Śr wrz 22, 2010 9:32 am 
Guru

Duzo tu pomyslow, linkow i referencji - jakby to wszystko do kupy zebrac to moznaby cos ciekawego z tym zrobic. Zaczac najlepiej bedzie od powszechnie znanych portali typu Facebook, Twitter czy ten nasz malutki, polski sledzik.pl

Zaproponowalem cos, zglosze sie do tego jako ochotnik i cos postaram sie z tym zrobic. Czlonkiem P.T. jestem od tego roku, moja etykietka w forum to "nomicjusz" ale zobacze co sie uda osiagnac.

Zobacz profil Wyślij e-maila  

PostNapisane: N paź 03, 2010 10:17 pm 
Guru

TWITTER: http://twitter.com/poloniatechnica

FACEBOOK: http://www.facebook.com/polonia-technica#!/pages/Polonia-Technica/141222725903524?ref=ts

LINKEDIN: http://www.linkedin.com/groups?mostPopular=&gid=3476552

Do tej pory delikatnie rozszerzam zasieg i ilosc linkow do http://www.polonia-technica.org poprzez media socjalne.

PostNapisane: N paź 03, 2010 10:20 pm 
Guru

WIKIPEDIA: http://en.wikipedia.org/wiki/Polonia_technica

Cierpliwie wyczekuje poszerzenia moich pozwolen na tej internetowej encyklopedii, tak by dodac wiecej detali o naszej organizacji.

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC - 5