Teraz jest Pn sty 22, 2018 7:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC - 5

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: praca dodatkowa
PostNapisane: Wt kwi 10, 2007 4:43 pm 
http://www.eurobarre.com/?p=984182490665

przysłał mi to mój kuzyn z Lyonu.

przyznam, to jest denny sposób zarabiania pieniędzy, ale heh ja rozkminiłem to inaczej.
mam w domu trzy komputery, wszystkie mają dostęp do internetu, mój kumpel ma kawiarenkę internetową. mój młodszy brat siedzi non
stop przy kompie. i wkręciłem w to trochę osób. dlaczego? każdy z mojego polecenia zarabia na mnie. wszyscy z waszych poleceń będą
to robić dla was. to idzie tylko raz. mój kuzyn z francji nie dostaje wiele, bo to ja na niego zarabiam, a ja nie spędzam wiele
czasu przed komputerem. za to ja zarabiam sporo, jak na nic-nierobienie.

to nie są żadne logomedia, ani inne klikania w reklamy, gdzie obiecują kokosy, a po pół roku człowiek dostaje pierwsze 20zł:)

dzięki temu, że pomaga mi parę osób wyciągam ok.100, czasem nawet 130 euro miesięcznie, więc wy indywidualnie wyciągniecie pewnie
20/30 euro.

o co chodzi:
instalujecie taki pasek z reklamami, który siedzi sobie na waszym pulpicie, jak bandy na stadionie legii (nie te pijane, te przy
liniahch bocznych). menu jest po francusku - tyle o utrudnieniach.

czas aktywności paska nabija punkty. punkty zamieniają się na euro. włączasz kompa, pasek włącza się sam, można się przyzwyczaić,
nic nie klikasz, nic nie sprawdzasz. wystarczy, że pasek sobie jest na górze ekranu, a punkty lecą!

nie chcesz patrzeć? każda osoba, którą zwerbujecie do tego zarabia na wasze konto. otrzymujecie 100% jej punktów. wtedy nie
musicie nic robić, jak choćby ja.

jak przystąpić do interesu?

klikasz:
http://www.eurobarre.com/?p=984182490665
i przechodzisz na stronkę EUROBARRE

z menu wybierasz: 'installer'
czekasz, aż pojawi sie okienko, instalujesz program.
zmieniasz język na angielski (hiszpański, czy włoski, jak chcesz)

1. - to twój nr w systemie, do którego dopisujesz 4 ostatnie cyfry - twój 'login'
2. - wpisz narodowość
3. - wpisz mail
4. - uruchom

i to wszystko.

w razie kłopotów masz tu translator:
babelfish.altavista.com/

macie możliwość - zainstalujcie to babciom, czy ciociom, kolegom, koleżankom, to nic nie kosztuje.

wypłata pieniędzy: załóżcie sobie darmowe konto na http://www.paypal.com, tam zamienią wam euro na złotówki, a za nikłym procentem od
przelewu możesz mieć pieniądze na swoim koncie bankowym. na razie ni ejest to konieczne, tzn na samym początku. w razie problemów
napiszcie mi maila, napiszę wam krok po kroku jak to jest z tym kontem na paypal.com.

rzadko kiedy mam czas włączyć komputer nawet, a zarabiam właśnie w ten sposób. sprobuj i ty.

nie powiem. na początku sam w to nie wierzyłem, bo te punkty szły jak gromada żółwi, ale z biegiem czasu mam wymierne korzyści i
studiuję sobie spokojnie, nie muszę latać na nocki do Tesco, żeby wykładać towar na półki.

mi sie udało, wam też życzę powodzenia.

Temat:
PostNapisane: Wt kwi 10, 2007 8:44 pm 
Guru

No to pytanie do forumowiczow... kasujemy rodaka, nim sie ktos nabierze???

Blog: blog.linuxblast.com
Photos: gallery.linuxblast.com

Temat:
PostNapisane: So kwi 14, 2007 8:04 am 
Ekspert

Piotrze, jak myslisz, co ten pasek na ekranie tak naprawde robi ?

Temat:
PostNapisane: Pn kwi 16, 2007 7:20 am 
Guru

Trudno powiedzieć, ale tak z własnego doświadczenia, to może zbierać jakieś informacje (od drobiazgów, po informacje finansowe), rozprowadzać wirusy, lub też włamywać się do innych komputerów. Wszystko jest możliwe. Doskonały przykład czego się NIGDY nie powinno robić!!!

Blog: blog.linuxblast.com
Photos: gallery.linuxblast.com

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC - 5